Coasto Nautilus 11'6

Použité

Coasto Nautilus

Je to kvalitní a odolný kousek vybaven spoustou doplňků a příjemným řezaným grippem. Přes to, že u nás strávil 2 roky, nejsou na něm žádné velké šrámy a nevybledl. Pokud hledáte velké stabilní prkno vhodné i na řeky, nebo na moře, je to správná volba. V ceně je vak a flosna. 

Nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 34" a délku 11'6". Výtlak paddleboardu je 330 litrů, váha 11,2 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 150 kg. Jde o 350 cm dlouhý a 86 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou Fusion MSL technologií, což znamená, že vrstvy jsou k sobě za tepla lisovány. To má za následek, že paddleboard je velmi tuhý a zároveň velmi lehký. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu.

Konstrukce: (FT) - "fusion technology"

Tato technologie byla především vyrobena za účelem snížení váhy. Paddleboardy vynikají nižší hmotností a snadnou skladností (dobře se rolují) při stejné pevnosti a odolnosti jako běžné dvouvrstvé paddleboardy. Jak naznačuje vývoj trhu, jedná se pravděpodobně o technologii, která bude v budoucnu převažovat. Tento paddleboard je vyráběn právě touto technologií.

Nafouknutí

Paddleboardy COASTO mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 15-20 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 20 PSI.

Finy (flosna) a zbytek

Plovák je vybaven třemi flosnami, dvě jsou pevné a jedna větší flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Coasto

Je je francouzská značka výrobce paddleboardů, který spadá pod skupinu Poolstar. Paddleboardy COASTO se vyznačují velmi výrazným designem a velkým množstvím přidaných úchytů, držáků a dalších pomůcek.

8 000,00 15 990,00
Please select variants first