O nás - JBC SUP

Jsme skupinka outdoorových nadšenců z Jablonce nad Nisou. Kolem jablonecké přehrady se motáme celý život a v roce 2019 jsme se rozhodli rozjet půjčovnu paddleboardů v zátoce u bazénu. Zjistili jsme, že jme uhodili hlavičku na hřebíček. O prkna je veliký zájem, a tak se snažíme naše služby rozšiřovat. V roce 2021 jsme založili sportovní klub a školu paddleboardinu


Tomáš Zaňka

Technická četa JBC SUP. Vše vyrobí a když se to porouchá, tak to zase spraví. Od mala se motá kolem  snowboardingu a cyklistiky. Bývalý závodník Ski Klub Jablonec. Většinou ho najdete někde v přírodě, kde v zimě staví snowpark, nebo v létě buduje pumptrack, nebo si lebedí si ve spacáku někde v borůvčí. 


Jan Telenský

Instruktor a trenér. Pokud potřebujete poradit s technikou, rád vám vše vysvětlí. Bývalý závodník v biatlonu. V zimě vyučuje lyžování a v létě  cyklistiku a paddeleboarding. Věnuje se také pořádáním dětských táborů. Na paddleboardu rád závodí, plachtí, nebo se jen tak nechá unášet proudem. 


Jan Hásek

PR oddělení a trenér. Trénuje děti v našem sportovním klubu a sám aktivně závodí. Bývalý úspěšný běžec na lyžích ve Ski Klub Jablonec. Nyní rád sjíždí velké kopce na snowboardu nebo velké vlny na serfu.